تبلیغات
ویکتور - همایش ملی شهرهای مرزی فرصتی برای فتح قله‌های افتخار است

امروز:

همایش ملی شهرهای مرزی فرصتی برای فتح قله‌های افتخار است

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان:
همایش ملی شهرهای مرزی فرصتی برای فتح قله‌های افتخار است

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: همایش ملی شهرهای مرزی و امنیت، چالش‌ها و رهیافت‌ها فرصتی مناسب برای فقتح قله‌های افتخار است.

خبرگزاری فارس: همایش ملی شهرهای مرزی فرصتی برای فتح قله‌های افتخار است

علیرضا رضوانی صبح امروز در حاشیه برگزاری نخستین همایش ملی شهرهای مرزی در سیستان ‌و بلوچستان به خبرنگار فارس اظهار داشت: دانشگاه‌ سیستان ‌و بلوچستان در کمتر از سه ماه توانسته سه کنفرانس بین‌المللی و دو کنفرانس ملی را برگزار کند.

وی افزود: همایش ملی شهرهای مرزی نیز که ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با نیروی انتظامی دارد نیز به میزبانی دانشگاه سیستان‌ و بلوچستان در حال برگزاری است.

رضوانی ادامه داد: این دانشگاه در راستای عملی شدن شعار امسال با تمام توان در خدمت نهادها، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی است.

رئیس دانشگاه سیستان‌ و بلوچستان بیان کرد: این همایش با رویکرد علمی درحال برگزاری است و در مجموع 813 چکیده مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که 586 چکیده مقاله پذیرفته و منتشر شده است.

وی گفت: 106 مقاله برای ارائه شفاهی انتخاب و 249 مقاله هم به صورت پوستر در این همایش ارائه می‌شود.

رئیس دانشگاه سیستان‌ و بلوچستان تصریح کرد: همایش ملی شهرهای مرزی و امنیت در پنج محور اصلی "شهرهای مرزی و مسائل امنیتی و نظامی، شهرهای مرزی و مسائل اقتصادی، شهرهای مرزی و مسائل ژئوپولتیک، شهرهای مرزی و کارکردهای بین‌المللی در این دانشگاه درحال برگزاری است.

رضوانی افزود: مهم‌ترین هدف این همایش موضوع شهرهای مرزی و کارکردهای امنیتی آن است که با بهره‌گیری از دیدگاه‌ها و نظرات علمی صاحبنظران به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.


نوشته شده در : پنجشنبه 31 فروردین 1391  توسط : الهام .    نظرات() .